kino@kulturasnina.sk 0918 591 320

Ako si rezervovať vstupenku na premietanie filmu?

1. Zadáte stránku www.kinosnina.sk2. Vyhľadáte si film o ktorý máte záujem (napr. 50 odtieňov sivej), kliknete na názov filmu.

 

3. Otvorí sa okno s popisom filmu kde si viete pozrieť či je film s titulkami, jeho dĺžku, herecké obsadenie, jeho obsah, žáner. Ak sa film hrá viacero dní zobrazia sa aj rôzne dátumy. Vyberiete dátum o ktorý máte záujem, ak si chcete tento deň rezervovať vstupenky kliknite na ikonku nákupného košíka.

 

4. Zobrazí sa Vám nadhľad na kinosálu. Tu si klikom na sedadlá vyberáte miesto. Legenda k obsadeniu sedadiel je v pravo (napr. červené – predané sedadlo, modré – rezervované, biele - voľné ...).Povedzme, že chceme vstupenky do radu č. 1, sedadlo 17,18 - sú biele, čiže sú voľné.

 

5. Postupne si kliknem na obe sedadlá, vyfarbia sa na slabo červenú. V pravom hornom rohu sa Vám vybrané sedadla zobrazia aj s cenou. Ak ste klikli na zle sedadlo môžete vystornovať sedadlo cez ikonu červené x. Ak chcete prejsť k rezervácií kliknite na ikonu pokračovať.

 

6. Zobrazí sa posledný krok rezervácií – tabuľka s Vašimi údajmi. Skontrolujte si či máte rezerváciu na správne predstavenie, dátum, čas, správne – zvolené sedadlá. V prípade ak si chcete uplatniť zľavu (poskytujeme zľavu len s preukazom ZŤP, sprievodcovi ZŤP) rozrolujte ponuku cez šípku a zvoľte druh zľavy, zľavu pridáte cez ikonu zelené plus. Vyplňte prosím údaje: Meno, priezvisko, telefónny kontakt (dobrovoľne), mailovú adresu. Kliknite na štvorček súhlasím s podmienkami a ešte jeden klik na rezervovať vstupenky. Týmto je rezervácia ukončená. Vstupenky si môžete vyzdvihnúť vždy hodinu pred akýmkoľvek premietaním v pokladni kina (dole pri vchode do kina). Upozornenie: rezervácie sa automaticky rušia vždy 30 minút pred začatím predstavenia na ktoré máte rezerváciu, preto Vás prosíme o včasne vyzdvihnutie vstupeniek. Ďakujeme

 

Aktuálne podujatia

Back to Black

19:00
stredaSt
29.5.

Háveď

19:30
štvrtokŠt
30.5.

Háveď

19:15
sobotaSo
1.6.

Nájdi svoj film

Partneri